Sāpes un nenoturīga erekcija

Mani uztrauc šāds jautājums - līdz dažiem pamatīgiem strīdiem seksā viss bija kārtībā. Tad partneris sāka sūdzēties par sāpēm seksa laikā, pat krampjiem kājās, kā rezultātā ir nenoturīga erekcija un dēļ sāpēm dzimumloceklī sekss neturpinās. Katru reizi mēģinot (apm. 2x nedēļā) atkārtojas viens un tas pats. It kā erekcija kļūst noturīgāka, bet sāpes saglabājas un sekss beidzas bez ejakulācijas.

Lasīt atbildi...

No locekļa izdalās strutas

Sveicināti, man jau nepilnas 3 dienas izdalās no locekļa galviņas tāds kā balts pabiezs šķidrums - līdzīgs spermai tikai ļoti gaišs necaurspīdīgs, un viņš izdalās periodiski pa nakti aptuveni 5ml. Kas tas varētu būt, un vai jāgriežas pie urologa?

Lasīt atbildi...

Pēc pačurāšanas tek urīns

Problēma tāda, ka pačurājot un nokratot turpmāko 20-30 minūšu laikā pa mazai pilei turpina tecēt urīns.

Lasīt atbildi...

Kā var inficēties ar STS?

Labdien, man ir jautājums, vai STS var dabūt tikai saskarē ar kādu dzimumakta laikā vai arī tas uzrodas ne no kā?

Lasīt atbildi...

Vai esmu inficējusies ar STS?

Sveicināti! Es jums rakstu, lai rastu atbildi uz kādu jautājumu, kas mani uztrauc pēdējās dienās. Man ir 16 gadi un manam draugam 17. Mums abiem šīs ir pirmās nopietnās attiecības un iepriekš ar seksu nebijām nodarbojušies. Mēs esam kopā 6 mēnešus un 3 mēnešus jau dzīvojam dzimumdzīvi.

Lasīt atbildi...

Piepampis dzimumloceklis ...

Labdien, man ir tāda problēma, man aptuveni pirms gada bija sakars ar meiteni bez prezervatīva, pēc kāda laika man sāka sāpēt kreisā ola, es biju pie diviem urologiem viens teica , ka man ir cista, bet otrs teica, ka tie ir kaut kādi asinsvadu sablīvējumi, kas traucē man dzīvot, bet ultrasonogrāfijā nekas neatklājās.

Lasīt atbildi...

Niez oliņas un anālā atvere

Man jau kādu laiku ir diezgan liela niezoša sajūta no sēkliniekiem līdz anālajai atverei. Kad sakasu, tad sāp un, piemēriem, ejot dušā, tāda sajuta, ka plīst āda, kas tas varētu būt? Nesen bija iekaisums acī, ārsts teica, ka iespējamas hlamīdijas, bet sekss ir tikai ar vienu partneri un publiskas pirtis neapmeklēju. Partnerei nekas tāds nav. Vai varat lūdzu man paskaidrot, kas tas ir un kādas ir ārstēšanas iespējas?

Lasīt atbildi...

Sāp dzimumlocekļa galviņa

Kad man ir sekss ar vīrieti, viņam sāp un peņa gals sūrst, un nedaudz āda iet nost. Man viņš ir pirmais, un viņam tas parādījās nesen. Es esmu atkarīga no tualetes, esmu bijusi 2 reizes smagi apsaldējusi dzemdi un olnīcas, un man pašai seksa laikā sāp, tāda sajūta, kā ar smilšpapīru, partnerim tas pats.

Lasīt atbildi...

Kā meitene var uzzināt ...

Kā, piemēram, meitene var uzzināt vai viņai ir kāda STS slimība, vai ir kādas slimības pazīmes?

Lasīt atbildi...

Izsitumi uz dzimumlocekļa...

Man uz dzimumlocekļa galviņas ir tādi kā izsitumi, tieši gar galviņas malu, daudz un mazi... Pie kāda ārsta man vajadzētu iet?

Lasīt atbildi...

Vai jāapmeklē STS klīnika

Vai lai ārstētu STS, obligāti jāierodas uz STS klīniku, lai tiktu pie preparātiem ar ko ārstēt, piemēram, herpess vai hlamīdijas?

Lasīt atbildi...

Kad paradās STS pazīmes ...

Labdien, man ir tāds jautājums, cik ātri paradās pirmās pazīmes, kad ir saslimis ar kādu no STS slimībām un pēc cik ilga laika var kaut ko atrast analīzes, kādas analīzes jāveic un kuras tās var veikt? Paldies!

Lasīt atbildi...

Kārpas uz dzimumlocekļa

Man ir 22.gadi man uzmetas uz mana draudziņa gala maza kārpiņa pēc pāris nedēļām pazuda, tagad loti bieži staigāju uz tualeti čurāt! Kas tas varētu būt?

Lasīt atbildi...

Naktīs sāp olas ...

Neveiksmīgi pakontaktējos ar vienu... Asara ielas meiteni. Biju šmigā, nejutu kā prezis saplīst. Kad jau šī aizgāja, aizvilkos uz dušu un konstatēju, ka "čau" - sveicina saplīsusi gumija. Pirmās dienas it kā neko nejutu.

Lasīt atbildi...

Kur vērsties pēc palīdzības?

Kur var griezties, ja rodas aizdomas, ka ir norauta kāda slimībā uz peņa? Man nāk nost āda un palicis sarkanā krāsā!

Lasīt atbildi...

Analīzes uzrāda ureoplazmu

Analīzes uzrāda, ka ir Ureoplazma. Saprotu, ka tas ir mikrobs. Kā tas rodas? Vai to var iegūt tikai seksuālā ceļā? Kur var par šo infekciju iegūt izsmeļošu info?

Lasīt atbildi...

Ko pārbauda ginekologs?

Ko pārbauda ginekologs? Pie kāda ārsta ir jāgriežas lai pārbaudītos uz dažādām slimībām?

Lasīt atbildi...

Orālais sekss un slimības

Vai var inficēties ar STS orālā seksa laikā, un, ja jā, tad ar kādām. Paldies!

Lasīt atbildi...

Sāpes urinācijas laikā

Sveiki, man ir maza problēma. Kad urinēju ļoti bieži es jūtu sāpes dzimumloceklī, reizēm tās ir ļoti ilgstošas, reizēm uzreiz pāriet... Un citreiz, kad urinēju nav sāpes, kas tas varētu būt

Lasīt atbildi...

Ārstēt gonoreju pašam

Vai ir iespējams ārstēt gonoreju neejot pie ārsta?

Lasīt atbildi...

pornpropils

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com