Kurš prezervatīvs ir labs un izturīgs? Daži saka, ka populārākais prezervatīvs veikalos ir Lifestyles, bet tas nav labs, jo plīst. Un vai prezervatīvs, kas ir ar krāsu un smaržu ir sliktāks par parasto prezervatīvu?

Atbilde:
Tiešām LifeStyles prezervatīvi, pateicoties dažu valsts institūciju lobēšanai, mūsu valstī ir kļuvuši populāri. Nevēlētos piekrist par šo prezervatīvu kvalitāti. Prezervatīvu plīšanas visbiežākais iemesls, diemžēl ir nepareiza tā lietošana! Arī Jūsu gadījumā būtu jāizvērtē iemesli, kāpēc regulāri plīst prezervatīvi! Varbūt partneres maksts ir par sausu un seksa laikā rodas par lielu berze un tāpēc tiek saplēsts prezervatīvs. Bet varbūt neatstājat pietiekošu vietu spermas rezervuāram un ejakulācijas brīdī, rodoties paaugstinātam spiedienam plīst prezervatīvs? Noteikti būtu pašam jāizvērtē un jāatrod iemesls, jo LifeStyles prezervatīvi ir pietiekoši izturīgi.

Jāatceras, ka Latvijā reģistrētie prezervatīvi atbilst Eiropas standartiem un runas par to, kurš ir labs vai slikts ir vairāk subjektīvs. Vienam vairāk patīk vienas firmas prezervatīvi, citam citas.

Prezervatīvi ar smaržu un garšu, kā arī daļā gadījumu krāsainie prezervatīvi ir domāti morālajam seksam. Viņi ir nedaudz plānāki un līdz ar to var nebūt tik ļoti izturīgi. Izturīgākie no prezervatīviem ir tie, kuri domāti anālajam seksam, parasti tie ir nedaudz biezāki nekā parastie – standarta prezervatīvi.

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com