Sāpes dzimumlocekļa saitītē

Sveicināti! Man ir 23, manam draugam 30 gadu. Dažkārt dzimumakta laikā vai pēc tā viņš jūt sāpes dzimumlocekļa saitītes rajonā. Domāju, tas varētu būt gadījumos, kad makstī nav bijis pietiekami dabīgā lubrikanta vai pēc ātra seksa.

Lasīt atbildi...

Bailes no seksa - zūd erekcija

Es esmu ļoti nobijies, jo nezinu ko darīt... Esmu 22 gadus vecs jaunietis un mani nomoka viens jautājums - kāpēc, man uznāk bailes, kad mīlējos? Kad esmu ar draudzeni gultā un mēs kaislīgi skūpstāmies un glāstam viens otru un mans dzimumloceklis piebriest un ir stiprs kā kalns, bet līdz ko es atrodos vagīnā, dzimumloceklis nolaižas, ir tāda kā baiļu sajūta.

Lasīt atbildi...

Vai grupveida sekss ir bīstams?

Vai grupveida sekss ir bīstams? Esmu dzirdējusi, ka jā un man ir bail!

Lasīt atbildi...

Draudzene gultā ļoti vēsa

Man ir 21. gads un man ir 20 gadīga draudzene! Kad sākam satikties, viņa gultā bija ļoti vēsa un atļāva man darboties kā ar lelli. Es no viņas nejutu nekādu pretdarbību, tas viņai no tā, ka slikti iespaidi par pirmo riezi kopā ar vīrieti (tas nebiju es).

Lasīt atbildi...

Anālais sekss un prezervatīvi

Man ir viens neskaidrs jautājums. Man ir pastāvīga partnere, ar kuru nodarbojos ar sex, mums ir vēlme pamēģināt arī anālo seksu. Prezervatīvu mēs nelietojam, jo uzticamies viens otram, kā arī zinām, ka neviens no mums abiem nav slims ar STS vai AIDS.

Lasīt atbildi...

Mēnešreižu laikā pastiprināta tieksme mīlēties

Mēnešreižu laikā man ir pastiprināta tieksme mīlēties. Ar ko tas izskaidrojams?

Lasīt atbildi...

Smēķēšanas ietekme uz seksuālo dzīvi

Esmu smēķētājs, dienā izsmēķēju apmēram paciņu cigaretes. Kā smēķēšana var ietekmēt manu seksuālo dzīvi?

Lasīt atbildi...

Vilcinās ar dzimumakta uzsākšanu

Daudzas sievietes raksta par to, ka viņu vīrieši vilcinās ar dzimumakta uzsākšanu! Esmu lasījusi daudzus psihologu izskaidrojumus, ka tam pamatā var būt bailes no neizdošanās u.c. varianti. Un mana gadījumā, es esmu vienkārši neziņā, jo esmu nevainīga! Varētu domāt, ka es guļu kā bluķis un neko nedaru, bet tas tā nav!

Lasīt atbildi...

Nejūtu seksuālu apmierinājumu

Man ir radies seksuālas dabas jautājums. man ir draugs. Viņš ir 27 gadus vecs un viņš visu laiku nejūtas apmierināts, viņam vajag seksu 5 reizes dienā, bet es neesmu spējīga viņu apmierināt. Es viņam saku, lai apmierina sevi pats, bet viņš atsakās. Ko man darīt?

Lasīt atbildi...

Noepilēju kaunuma apmatojumu

Vēlētos, lai jūs man sniegtu atbildi vai arī daudz maz paskaidrotu, kas man varētu būt. Lieta tāda, ka es pirms mīlēšanās ar savu puisi noepilēju kaunuma apmatojumu, nākamajā dienā man parādījās mēnešreizes (lietoju paketes), bet pēc tām, lieta tāda, ka parādījās mazas strutu pumpiņas(kaunuma lupu rajona), kas ir nedaudz sāpīgas. Vai tā būtu kāda no STS slimībām vai arī kairinātas kaunumu lūpas no tā, ka apmatojums ataug?

Lasīt atbildi...

Grib nodarboties ar anālo seksu

Labdien! Mans draugs pāris reizes mēnesī lūdz, lai mēs nodarbotos ar anālo seksu. Man pašai tas nekādu baudu nesagādā, bet es tomēr parasti piekrītu. Vai vispār drauga vēlme nodarboties ar anālo seksu ir normāla? Un vai tas nevar radīt man kaut kādas veselības problēmas? Paldies!

Lasīt atbildi...

Viņu nekad nepamestu

Sveiki! Ar vīru kopā esam jau 20 gadus, ir 3 bērni. Mums ir ļoti retas intīmās attiecības, tajā pašā laikā man pietrūkst mīļuma un maiguma. Ir tā, ka ļoti spēcīgu saviļņojumu sajūtu kaut vai runājoties vai dejojot ar kādu citu simpātisku vīrieti, tad esmu tik jutekliska, ka nepazīstu sevi. Mans jautājums ir, kāpēc man tā nekad nav ar vīru.

Lasīt atbildi...

Seksā priekšroku dod draudzenei

Problēma ir tāda, ka man ir draudzene ar kuru kopā esam jau vairākus gadus. Viss ir kārtībā. Viņa saka, ka mīl mani, tomēr nesen atzinās, ka jau kādu gadu šad tad pārguļ ar vienu savu draudzeni. Viņa apgalvo, ka nav lezbiete (tikai biseksuāla attiecībā uz šo draudzeni) un ja būtu jāizšķiras starp šo draudzeni un mani, tad izvēlētos mani. Tomēr pagaidām pārtraukt seksa sakarus ar to draudzeni viņa negrasās.

Lasīt atbildi...

Kāpēc sievietes zaudē vēlmi uz seksu?

Vēlējos noskaidrot sekojošu jautājumu. Esmu precējies jau 5 gadus, tagad man ir 26. Pirms un kādu laiku pēc kāzām, intīmās attiecības (sekss) mums bija gandrīz katru dienu. Tagad labi, ja reizi nedēļā, un vienmēr sieva cenšas atrunāties par nogurumu utt.

Lasīt atbildi...

Nav bijis vaginālais orgasma

Man ir viena tāda diezgan sasāpējusi problēma... Īsti nezinu, vai to vispār var atrisināt, bet izstāstīt es to varu. Man ir 20 gadi, ar savu puisi mēs jau esam kopā trīs gadus. Man nekad nav bijis orgasms, to var dabūt tikai kairinot klitoru...

Lasīt atbildi...

Kā pateikt, ka neesmu seksa mašīna

Ļoti ceru, ka varēsiet ko ieteikt, jo var jau būt, ka dažām sievietēm sekss ir pakārtota lieta, bet ne manā gadījumā. Protams krāpšanu nepieļauju, jo pārāk stipri mīlu savu otro pusīti.

Lasīt atbildi...

Nesaskaņas seksā ar draudzeni

Sveiki! Man pēdējā laikā radušās pamatīgas nesaskaņas ar draudzeni, jo mums nesaskan vēlmes pēc mīlēšanās biežuma. Lieta tāda, ka man negribas tik bieži, kā viņai, jo nākamajā darba dienā grūti piecelties no rīta un grūtāk koncentrēties darbam. Draudzene būtu gatava mīlēties kaut katru vakaru, lai gan arī viņa ir pamatīgi noslogota gan mācībās, gan darbā.

Lasīt atbildi...

Grūtāk sasniegt orgasmu

Kādreiz es sasniedzu orgasmu visādās pozās, tagad man to ir daudz grūtāk sasniegt, pārsvarā tikai, kad es augšā. Kādēļ nevaru vairs misionāru un citās pozās?

Lasīt atbildi...

Kurš prezervatīvs ir izturīgāks?

Kurš prezervatīvs ir labs un izturīgs? Daži saka, ka populārākais prezervatīvs veikalos ir Lifestyles, bet tas nav labs, jo plīst. Un vai prezervatīvs, kas ir ar krāsu un smaržu ir sliktāks par parasto prezervatīvu?

Lasīt atbildi...

pornpropils

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com