Seksa laika penis ir pārlieku mīksts, kas jādara, lai tā nebūtu?

Atbilde:
Būtu jāvadās atkarībā no vecuma. Ja esiet kungs gados un pēdējos gados dzimumlocekļa cietība seksa laikā mazinājusies, nāktos veikt dažas pārbaudes, lai noteiktu erekcijas vājuma iemeslus. Ja esiet gados jauns un tikai seksa laikā dzimumloceklis nesasniedz pietiekošu cietību, vai pirms dzimumakta uzsākšanas nedaudz atslābs – kļūst mīkstāks, liecinātu par psiholoģiska rakstura problēmām.

Erekcijas kvalitāti ietekmē daudz dažādi iemesli – dzīvesveids, uzturs, stress, uzbudinājuma pakāpe, dažādu medikamentu vai apreibinošo vielu lietošana utt. Sākumposmā varētu izvērtēt savu dzīves ritmu un veikt nepieciešamās korekcijas. Paralēli var ieteikt lietot uztura bagātinātājus, kuri kompensēs organismā trūkstošos vitamīnus, minerālvielas un nedaudz aktivizēs seksuālās funkcijas, piemēram, SilviGralong, un pēc 3-4 nedēļu lietošanas pavērot izmaiņas attiecībā uz dzimumlocekļa cietību erekcijas stāvoklī.

Paralēli ieteiktajam, būtu ieteicams regulāri ieziest dzimumlocekli ar speciāli tam domātām ziedēm, kas uzlabo dzimumlocekļa apasiņošanu.

Bet, ja visu veikto pasākumu rezultātā, dzimumlocekļa cietība nepastiprinās, tad pēc palīdzības būtu jāvēršas pie speciālista.

uz sākumu: Erekcija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com