Erekcija kopējās dušās

Man ir 16 gadi un man drīz ir jāsāk staigat uz peldēšanas treniņiem, kur vajadzēs iet dušās plikiem ar citiem vienaudžiem un man ir kompleksi no tā, ka mans dzimumloceklis ir savādāks nekā citiem, jo man parāk bieži ir erekcija...

Lasīt atbildi...

Ļoti ātri rodas erekcija

Sveiki! Man ir problēma ar uzbudināšanos, tas viss notiek pārāk ātri, pat uz ielas. Vēlētos jums prasīt kādu ieteikumu, ko varētu darīt šādas problēmas atrisināšanai... Lūdzu, palīdziet!

Lasīt atbildi...

Pumpiņas uz dzimumlocekļa

Man zem locekļa ādiņas ir tādas pumpiņas un arī uz sēkliniekiem, normālā stāvoklī tās nevar redzēt, bet uzbudinātā stāvoklī tās ļoti labi var redzēt. Ko lai es daru?

Lasīt atbildi...

Nedrošs dzimumakts

Esmu ļoti satraukusies. Mēs ar manu puisi mēģinājām nodarboties ar seksu, bet nenovedām to līdz galam. Sākumā neizmantojām aizsarglīdzekļus, tikai saskārāmies ar intīmajām daļām.

Lasīt atbildi...

17 cm garš dzimumloceklis

Man būtu jums jautājums, man ir 17 gadu un mana dzimumlocekļa garums ir 17 cm... Man jums būtu jautājums, vai tas ir normāli, kad man esot vienam nav kā manam draugam, nav tik bieža erekcija, bet kad ar mani kopā ir meitene un mēs sākam viens otru uzbudināt, man viss ir kārtībā vai tas ir normāli?

Lasīt atbildi...

Dzimumlocekļa galviņas krāsa

Man ir 11 gadi. Es gribētu uzzināt vai sarkani-violeta galviņas krāsa ir normāla? Un manu priekšādiņu ar galviņu sastiprina saitīte un divi ādas gabali, tas ir normāli? Lūdzu atbildat!

Lasīt atbildi...

Asinis pēc pirmā seksa

Vai katrai meitenei pēc pirmām seksuālām attiecībām ir asinis?

Lasīt atbildi...

Mazs dzimumloceklis 15 gados

Man ir 15 gadi un mans loceklis ir tikai 12 cm garš.... :((( Kā mājas apstākļos es to varu pagarināt???

Lasīt atbildi...

Ļoti mazs dzimumloceklis

Man ir 9 gadi, bet man ir loti mazs krāniņš. Esmu redzējis citu mana vecuma zēnus, bet viņiem ir lielāki. Kādēļ man ir tik mazs, man ir tikai 2,5 cm

Lasīt atbildi...

14 cm garš dzimumloceklis

Labdien! Man ir 16 gadi, esmu 171cm garš un man dzimumloceklis ir 14cm garš! Vai tas ir normāli? Kā es varētu to palielināt? Paldies!

Lasīt atbildi...

Gļotaini, caurspīdīgi izdalījumi

Labdien man ir problēma ar manu dzimumlocekli, kad mēs ar meiteni maigojamies, respektīvi, skūpstamies un tā tālāk man no peņa izdalās lielā daudzumā caurspīdīga staipīga viela, tāda šķidra tā, nav sperma! Kas tas ir?

Lasīt atbildi...

Smegma zem priekšādiņas

Kas tas ir, man aiz peņa galviņas, zem priekšādiņas ir tāda kā balta putra vai tas ir kaut kas slikts?

Lasīt atbildi...

Mazs dzimumloceklis 15 gados

Man ir 15 gadi un mans dzimumloceklis ir tikai 8 cm garš (erekcijas laikā ). Es nezinu vai man jau ir sperma vai nav, un man ir aizdomas, ka man varētu būt fimoze. Es zinu, ka es attīstos maz drusku vēlāk nekā tam būtu jānotiek, jo augumā es esmu tikai 160 cm garš, un mans brālis arī izauga tikai 16 gadu vecumā (beidzot pamatskolu).

Lasīt atbildi...

15 gadi un penis ir 12 cm garš

Man ir 15 gadi. Un mans penis ir 12 cm garš (uzbudinājuma laikā)... vai tas ir stipri par īsu??? Kā es mājas apstākļos varu palielināt sava locekļa izmēru?

Lasīt atbildi...

Kā notiek konsultācijas

Vai varat paskaidrot, kas īsti notiek konsultācijas laikā? Īstenībā man ir kauns iet tāpēc būtu labi, ja jūs varētu paskaidrot, kas īsti šajās konsultācijās notiek. Paldies.

Lasīt atbildi...

Cik gados rodas sperma

No cik gadiem vīriešiem rodas sperma? Vai tas ir iespējams arī 13 gadu vecumā?

Lasīt atbildi...

Kaunuma apmatojums

Cik daudz vajadzētu būt kaunuma apmatojumam 14 gadu vecumā?

Lasīt atbildi...

Parādījās balta putriņa

Sveicināti! Man ir viens jautājums. Man pirms trim nedēļām parādījās apkārt galviņai tāda kā balta putriņa, kura ar to pašu arī tā nelāgi ož un es tagad nevaru saprast, kas tas varētu būt? Jūs man varētu palīdzēt šajā lietā?

Lasīt atbildi...

Masturbējot sēklinieks ieiet vēderā

Vienreiz masturbācijas laikā viens sēklinieks iegāja it kā vēderā. Sākumā sabijos, bet tad atcerējos, ka biju kaut kur agrāk par to dzirdējis no kāda drauga. Centos tā izdarīt vēlreiz, bet nesanāk. Vai ir labi, ka tā notiek? Un, kas tas vispār ir?

Lasīt atbildi...

Sāpes vēderā tieši virs locekļa

Sveiki man ir 15 gadi un kad es esmu draudzenes mājās, mēs skūpstāmies ļoti daudz, un daudzas reizes mans draudziņš ir stingrs, un tad pēc pāris stundām man sāk sāpēt vēders tieši virs mana locekļa apmatojuma! Kāpēc tā ir un kā to var novērst? Paldies!

Lasīt atbildi...

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com