Sveiki, man ir 23 gadi un ir problēmas ar priekšlaicīgu beigšanu, varu noturēties labi ja pus minūti, vai ir iespējams palīdzēt šajā jautājumā?

Atbilde:
Priekšlaicīga vai ātra sēklas noplūde, rada jūtamus traucējumus seksuālajā dzīvē, tāpēc tā novēršanai būtu jāvelta pietiekoši nopietna. No priekšlaicīgas sēklas noplūdes ciešs aptuveni 30 % pāru. Daļa vīriešu šo jautājumu atstājuši pašplūsmā, cerot, ka ar laiku viss atrisināsies pats no sevis un tikai neliela daļa vīriešu meklē palīdzības pie speciālista.

Pagaidām, vienotas pieejas priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanā nav. Daļa speciālistu cenšas ārstēt priekšlaicīgu ejakulāciju izmantojot psihoterapeitiskās metodes, citi izmantojot hipnoterapiju. Abos gadījumos efektivitāte ir praktiski vienāda ar nulli un klients pārstāj apmeklēt konsultāciju, un turpina ciest no šīs problēmas, bet speciālistiem rodas ilūzija, ka šo klientu ir izārstējuši.

Priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanā būtu jāizmanto kompleksa pieeja – sākumā cenšoties noteikt faktorus, kas veicina ātras sēklas noplūdi un var būt tā cēloņi. Vadoties no šīs informācijas, tiek izveidotas atbilstoša ārstēšanas programma. Kopējais ārstēšanas process var aizņemt vairākus mēnešus.

Priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšana visefektīvāk tiek veikta izmantojot seksa terapiju. Seksa terapija ietver vingrinājuma kompleksu, kas palīdz attīstīt un iemācīties kontrolēt sēklas noplūdi!

uz sākumu: Sēklsas noplūde - Ejakulācija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com