Gribēju noskaidrot par dzimumlocekļa masāžām. Jautājums radās pēc sarakstes vienā forumā, kur izskanēja doma, ka, ja vīrietim neesot regulārs sekss, tad ir vēlams periodiski apmeklēt šādas masāžas.

Cik sapratu, tas ir kaut kas līdzīgs kā erotiskas masāžas, kur kāds masē draudziņu. Tāpēc gribēju noskaidrot vai tā ir tiesa, jo man ir 26 gadi un sekss ir vidēji 2-3 reizes mēnesī. Pēc šīs sarakstes pievērsu uzmanību tam, ka tiešām pēdējā laikā erekcija ir mazliet savādāka nekā bija agrāk. Vai šādas masāžas var ko uzlabot, ja arī regulāri pats sevi apmierinu?

Atbilde
Neregulāra seksa rezultātā noteikti ar laiku un kļūstot vecākam pasliktināsies erekcijas kvalitāte un arī var rasties psiholoģiska rakstura traucējumi - satraukums, stress utt. Šādā situācijā masāžas noteikti uzlabos erekcijas kvalitāti. Bet būtu vēlams, lai tās nav tikai dzimumlocekļa masāžas, bet visu erogēno zonu masāža un tai skaitā arī dzimumlocekļa. Šādas masāžas ne tikai uzlabo erekcijas kvalitāti, bet arī līdzsvaro seksuālo enerģiju un arī normalizē dzimumlocekļa jūtību, kam būtiska nozīme sēklas noplūdes kontrolei.

Šādas masāžas būtu ieteicams ne tikai vīriešiem, kuriem nav regulāra seksa, bet arī tiem, kuriem sekss vēl nav bijis. Atšķirība starp masturbāciju (sevis apmierināšanu) un masāžām ir samērā būtiska, jo masāžu laikā ar ķermeni darbojas kāds cits, līdz ar to var labāk arī iepazīt savu ķermeni. Masāžu laikā relaksējas un izbauda, ko dara ar ķermeni, nav papildus pienākumu un uzdevumu ar ko saskaras seksa laikā. Bet tai pat laikā, tādas masāžas nevajag uztvert kā seksu un uz tām doties ar mērķi, lai gūtu seksuālu apmierinājumu. Šādas masāžas būtu tieši arī jāuztver kā masāžas - relaksējošas masāžas, kuru laikā tiek masēti arī dzimumorgāni. Katrā ziņā, tā ir katra paša izvēle apmeklēt šādas masāžas jeb nē. Jo brīvāka un veselīgāka attieksme pret šīm intīmām lietām, jo arī seksuālajās attiecībās būs brīvāks.

uz sākumu: Dzimumloceklis

Lasīt papildus:

Dzimumlocekļa masāža - seksa terapija.

Erekcija un potences.

Dzimumlocekļa masāža (video).

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com