Vāja erekcija 26 gados

Labdien! Vēlējos noskaidrot jautājumu, kāpēc seksa laikā man pavājinās erekcija. Gadu atpakaļ izjuka attiecības, kuras bija ilgušas piecus gadus. Pēdējā gada laikā man bija reti gadījuma rakstura kontakti, pārsvarā bija masturbācija. Vai masturbācija varēja ietekmēt erekciju?

Lasīt atbildi...

Tuvības brīdī pazūd erekcija

Esmu simpātisks 22 gadu vecs, man ir draudzene ar kuru mums nav seksa, bet viņa to ļoti grib, kamēr mēs skūpstāmies tikmēr ar erekciju ir viss kārtībā, bet kad nonāk līdz sekss kontaktam, man pazūd erekcija un tā ir noticies ar daudzām meitenēm!

Lasīt atbildi...

Bailes no seksa

Es esmu ļoti nobijies, jo nezinu ko darīt... Esmu 22 gadus vecs jaunietis un mani nomoka viens jautājums - kāpēc, man uznāk bailes, kad mīlējos?

Lasīt atbildi...

Draugam problēma ar erekciju

Mani pēdējās dienās nomoka kāda problēma, par kuru ļoti vēlētos saņemt Jūsu padomu. Beidzot esmu iepazinusies ar puisi, ar kuru kopā man ir neizsakāmi labi. (Abi esam vecumā ap 30.) Esam pazīstami nedaudz vairāk kā divus mēnešus, kas ir pavadīti burvīgi romantiskos randiņos, gluži kā sapnī.

Lasīt atbildi...

Potences un stress

Vai potences strauju pazemināšanos var saistīt ar stresu savstarpējās attiecībās? Kur meklēt palīdzību, lai atrisinātu potences problēmu?

Lasīt atbildi...

Seksa laika mīksts penis

Seksa laika penis ir pārlieku mīksts, kas jādara, lai tā nebūtu?

Lasīt atbildi...

Pirms seksa atslābst erekcija

Ko varētu darīt lietas labā, ja man dzimumloceklis nonāk erekcijas stāvoklī, bet uz neilgu brīdi. Man rodas uzbudinājums, bet kad nonāk līdz darīšanai, tad dzimumloceklis sāk atslābt un vairs nav tik stingrs. Rodas grūtības ar ievadīšanu makstī!

Lasīt atbildi...

Seksa laikā grūti uzbudināties

Problēma tāda, ka nevaru seksa laikā uzbudināties. Uzbudinos bieži reibuma stāvoklī, tādā veidā man ar vīru sanāk labs seksiņš. Pateikt viņam, atzīties nevaru. Baidos, ka nesapratīs.

Lasīt atbildi...

pornpropils

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com