Sāpes dzimumlocekļa saitītē

Sveicināti! Man ir 23, manam draugam 30 gadu. Dažkārt dzimumakta laikā vai pēc tā viņš jūt sāpes dzimumlocekļa saitītes rajonā. Domāju, tas varētu būt gadījumos, kad makstī nav bijis pietiekami dabīgā lubrikanta vai pēc ātra seksa.

Lasīt atbildi...

Bailes no seksa - zūd erekcija

Es esmu ļoti nobijies, jo nezinu ko darīt... Esmu 22 gadus vecs jaunietis un mani nomoka viens jautājums - kāpēc, man uznāk bailes, kad mīlējos? Kad esmu ar draudzeni gultā un mēs kaislīgi skūpstāmies un glāstam viens otru un mans dzimumloceklis piebriest un ir stiprs kā kalns, bet līdz ko es atrodos vagīnā, dzimumloceklis nolaižas, ir tāda kā baiļu sajūta.

Lasīt atbildi...

Draudzene gultā ļoti vēsa

Man ir 21. gads un man ir 20 gadīga draudzene! Kad sākam satikties, viņa gultā bija ļoti vēsa un atļāva man darboties kā ar lelli. Es no viņas nejutu nekādu pretdarbību, tas viņai no tā, ka slikti iespaidi par pirmo riezi kopā ar vīrieti (tas nebiju es).

Lasīt atbildi...

Vai grupveida sekss ir bīstams?

Vai grupveida sekss ir bīstams? Esmu dzirdējusi, ka jā un man ir bail!

Lasīt atbildi...

Anālais sekss un prezervatīvi

Man ir viens neskaidrs jautājums. Man ir pastāvīga partnere, ar kuru nodarbojos ar sex, mums ir vēlme pamēģināt arī anālo seksu. Prezervatīvu mēs nelietojam, jo uzticamies viens otram, kā arī zinām, ka neviens no mums abiem nav slims ar STS vai AIDS.

Lasīt atbildi...

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com