Esmu simpātisks 22 gadu vecs, man ir draudzene ar kuru mums nav seksa, bet viņa to ļoti grib, kamēr mēs skūpstāmies tikmēr ar erekciju ir viss kārtībā, bet kad nonāk līdz sekss kontaktam, man pazūd erekcija un tā ir noticies ar daudzām meitenēm!

Jā un ar orientāciju man arī viss ir kārtībā! Lūdzu pasakiet ,ko man tādā gadījumā darīt? Jau iepriekš pateicos par manas problēmas izskatīšanu!

Atbilde:
Šāda situācija ir samērā bieži izplatīta un tās pamatā ir stress un pārāk liels uzbudinājums. Pēc viena neveiksmīga kontakta, pirms nākošā kontakta jau rodas satraukums vai atkal nezudīs erekcija un jo vairāk tā tiek kontrolēta, jo lielāka varbūtība, ka erekcija atslābs. Pēc vairākiem negatīviem kontaktiem pašam rodas pārliecība, kas vēl vairāk pasliktina situāciju.

Risinājumi var būt dažādi. Bieži šādās situācijās speciālisti nozīmē erekciju stimulējošus līdzekļus (Viagru, Ciali), kas lielā daļā situāciju uzlabo, bet pie izteikta stresa un psiholoģiskās komponentes, šie preparāti var arī neradīt vēlamo efektu.

Jums būtu ieteicams biežāk savas draudzenes klātbūtnē atrasties kailam, savas tikšanās laikā nodarboties nevis ar cenšanos veikt dzimumaktu, bet gan ar seksuāla rakstura rotaļām, tai skaitā ar erotiskām masāžām. Ļoti vēlams būtu, ja draudzene varētu Jums taisīt erotiskas masāžas! Ir arī speciāla poza, kuru iesaku šādos gadījumos, bet sākumā būtu jāatbrīvojas no stresa! Šādas situācijās, aptuveni 90% gadījumu, seksuālās rotaļas beidzas ar veiksmīgu seksuālo kontaktu – plānojiet laiku, vietu un darbojieties!

Situācijas impotence

uz sākumu: Erekcija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com