Man ir 15 gadi, un man ir bail par pirmo seksu. Cik ir jābūt lielam loceklim pirmajā reizē, lai varētu apmierināt savu draudzeni. Garums, apkārtmērs.

Atbilde:
Bailes un satraukums par pirmo seksu ir ļoti cilvēcīga parādība. Bet vai šajā situācijā svarīgākais būs dzimumlocekļa parametri – noteikti nē. Svarīgākais, pirmajā seksā, būs jautājumi saistīti ar Jūsu uzvedību – cik būsiet iejūtīgs un saprotošs pret partneri. Noteikti nebūtu vērts visu sasteigt! Kā saka, bikses nost un uz priekšu – šajā gadījumā galīgi nederēs, ja Jums interesē, lai partnerei tiešām būtu patīkami un viņai būtu vēlme vēl un vēl ar Jums stāties intīmajās attiecībās. Un dzimumlocekļa parametriem šajā situācijā nebūs nozīmīga nozīme.

Varētu ieteikt, šajā situācijā neuztraukties par to cik garš vai resns ir Jūsu dzimumloceklis, bet galveno uzmanību veltīt, lai izdomātu, kā šo kontaktu padarīt partnerei patīkamāku, jo viņai vairāk interesēs Jūsu glāsti, skūpsti un māka viņas uzbudināt un novest līdz kulminācijai varbūt pat bez dzimumlocekļa ievadīšanas makstī.

Bet, kas attiecas uz izmēriem, tad 15 gados dzimumloceklis vēl nav pilnībā „izaudzis” un tā izmēri var neatbilst pieauguša vīrieša vidējiem izmēriem. Tāpat kā Jūs vēl augat, tā arī dzimumloceklis turpina augt un nebūtu jāieciklējas uz tā parametriem, jo, ja ir nepieciešamība, viņu ir iespējams palielināt!

uz sākumu: Dzimumloceklis

Lasīt papildus:

Dzimumlocekļa izmērs pusaudžiem.

Vidējie dzimumlocekļa izmēri.

Ideāla dzimumlocekļa izmērs.

Pirmais sekss.

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com