Kādreiz es sasniedzu orgasmu visādās pozās, tagad man to ir daudz grūtāk sasniegt, pārsvarā tikai, kad es augšā. Kādēļ nevaru vairs misionāru un citās pozās?

Atbilde:
Jautājums nav prasītu mazliet vairāk paskaidrojumus, piemēram, vai Jums sekss ir ar vienu un to pašu vīrieti vai arī vīrieši ir dažādi. Vairākkārtīgi esmu rakstījis par dzimumorgānu saderību un par to, ka ar laiku sievietes maksts pielāgojas vīrieša dzimumloceklim. Lai gan presē daudz tiek rakstīts, ka dzimumlocekļa izmēram nav nozīmes, reālajā dzīvē nebūt tā nav!

Ja Jums sekss ir ar vienu pastāvīgu vīrieti, kurš agrāk varēja sagādāt baudu – orgasmu jebkurā pozā, bet tagad vairs nē – visticamāk, ka maksts ir piemērojusies dzimumlocekļa izmēriem un vairs nejūtiet nepieciešamo kairinājumu, kas novestu līdz orgasmam. Protams, pozā, kurā esiet augšā, variet darboties savā ritmā un līdz ar to sakairināt erogēnās zonas arī šajā situācijā un sasniegt orgasmu. Toties, ja vīrietis pats darbojas, viņš darbojas savā ierastajā ritmā, bet kairinājuma trūkuma rezultātā nespēj Jūs novest līdz orgasmam.

Lai par to pārliecinātos, variet savam vīrietim iegādāties dzimumlocekļa uzliktņus, kas padarīs to nedaudz resnāku vai / un garāku – ja šādā situācijā gūsiet orgasmu arī citās pozās, tad viennozīmīgi pie vainas būs tas, ka maksts būs pielāgojusies dzimumlocekļa izmēriem. Vienīgais risinājums šādā situācijā būtu palielināt Jūsu vīrietim dzimumlocekļa parametrus!

uz sākumu: Sekss

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com