Problēma tāda, ka nevaru seksa laikā uzbudināties. Uzbudinos bieži reibuma stāvoklī, tādā veidā man ar vīru sanāk labs seksiņš. Pateikt viņam, atzīties nevaru. Baidos, ka nesapratīs.

Atbilde:
Alkohola lietošanai var būt divējāda nozīme: psiholoģiski vieglāk atbrīvoties un pastiprinās asinsrite dzimumorgānos. Otrajam apstāklim ir būtiska nozīmīgākā loma Jūsu situācijā. Alkohols paplašina sīkos asinsvadus un uzlabojas kapilārā asinsrite, rodas siltuma sajūta un vieglāk uzbudināties.

Būtu ieteicams priekšspēles laikā lietot speciālās ziedes, kas uzlabo mikro cirkulāciju un rada siltuma sajūtu. Šim nolūkam var izmantot arī „sildošos” lubrikantus, bet visieteicamāk būtu speciālās ziedes „sievietes uzbudināšanai”. Ieteicams pamēģināt dažādas ziedes, jo katram cilvēkam ir sava jūtība un arī ziedēm sastāvs ir dažāds. Var būt, ka kāda no šādām ziedēm neradīs vēlamo efektu, bet cita var būt daudz efektīvāka nekā alkohola lietošana. Regulāra šādas ziedes lietošana uzlabos dzimumorgānu apasiņošanos un radīs Jums patīkamu baudas sajūtu seksa laikā!

uz sākumu: Erekcija

Uz Augšu
© 1998-2021. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com