Mani uztrauc šāds jautājums - līdz dažiem pamatīgiem strīdiem seksā viss bija kārtībā. Tad partneris sāka sūdzēties par sāpēm seksa laikā, pat krampjiem kājās, kā rezultātā ir nenoturīga erekcija un dēļ sāpēm dzimumloceklī sekss neturpinās. Katru reizi mēģinot (apm. 2x nedēļā) atkārtojas viens un tas pats. It kā erekcija kļūst noturīgāka, bet sāpes saglabājas un sekss beidzas bez ejakulācijas.

Sveicināti, man jau nepilnas 3 dienas izdalās no locekļa galviņas tāds kā balts pabiezs šķidrums - līdzīgs spermai tikai ļoti gaišs necaurspīdīgs, un viņš izdalās periodiski pa nakti aptuveni 5ml. Kas tas varētu būt, un vai jāgriežas pie urologa?

Problēma tāda, ka pačurājot un nokratot turpmāko 20-30 minūšu laikā pa mazai pilei turpina tecēt urīns.

Labdien, man ir jautājums, vai STS var dabūt tikai saskarē ar kādu dzimumakta laikā vai arī tas uzrodas ne no kā?? Tā kā esmu precējusies un dzimumdzīve man ir tikai ar savu vīru, un man ir STS, man rodas šis jautājums! lūdzu palīdziet ar atbildi! (25 g. siev.)

Sveicināti! Es jums rakstu, lai rastu atbildi uz kādu jautājumu, kas mani uztrauc pēdējās dienās. Man ir 16 gadi un manam draugam 17. Mums abiem šīs ir pirmās nopietnās attiecības un iepriekš ar seksu nebijām nodarbojušies. Mēs esam kopā 6 mēnešus un 3 mēnešus jau dzīvojam dzimumdzīvi.

Labdien, man ir tāda problēma, man aptuveni pirms gada bija sakars ar meiteni bez prezervatīva, pēc kāda laika man sāka sāpēt kreisā ola, es biju pie diviem urologiem viens teica , ka man ir cista, bet otrs teica, ka tie ir kaut kādi asinsvadu sablīvējumi, kas traucē man dzīvot, bet ultrasonogrāfijā nekas neatklājās .

Man jau kādu laiku ir diezgan liela niezoša sajūta no sēkliniekiem līdz anālajai atverei. Kad sakasu, tad sāp un, piemēriem, ejot dušā, tāda sajuta, ka plīst āda, kas tas varētu būt? Nesen bija iekaisums acī, ārsts teica, ka iespējamas hlamīdijas, bet sekss ir tikai ar vienu partneri un publiskas pirtis neapmeklēju. Partnerei nekas tāds nav. Vai varat lūdzu man paskaidrot, kas tas ir un kādas ir ārstēšanas iespējas?

Kad man ir sekss ar vīrieti, viņam sāp un peņa gals sūrst, un nedaudz āda iet nost. Man viņš ir pirmais, un viņam tas parādījās nesen. Es esmu atkarīga no tualetes, esmu bijusi 2 reizes smagi apsaldējusi dzemdi un olnīcas, un man pašai seksa laikā sāp, tāda sajūta, kā ar smilšpapīru, partnerim tas pats.

Kā, piemēram, meitene var uzzināt vai viņai ir kāda STS slimība, vai ir kādas slimības pazīmes?

Man uz dzimumlocekļa galviņas ir tādi kā izsitumi, tieši gar galviņas malu, daudz un mazi... Pie kāda ārsta man vajadzētu iet?

Vai lai ārstētu STS, obligāti jāierodas uz STS klīniku, lai tiktu pie preparātiem ar ko ārstēt, piemēram, herpess vai hlamīdijas?

Labdien, man ir tāds jautājums, cik ātri paradās pirmās pazīmes, kad ir saslimis ar kādu no STS slimībām un pēc cik ilga laika var kaut ko atrast analīzes, kādas analīzes jāveic un kuras tās var veikt? Paldies!

Man ir 22.gadi man uzmetas uz mana draudziņa gala maza kārpiņa pēc pāris nedēļām pazuda, tagad loti bieži staigāju uz tualeti čurāt! Kas tas varētu būt?

Neveiksmīgi pakontaktējos ar vienu... Asara ielas meiteni. Biju šmigā, nejutu kā prezis saplīst. Kad jau šī aizgāja, aizvilkos uz dušu un konstatēju, ka "čau" - sveicina saplīsusi gumija. Pirmās dienas it kā neko nejutu.

Kur var griezties, ja rodas aizdomas, ka ir norauta kāda slimībā uz peņa? Man nāk nost āda un palicis sarkanā krāsā!

Analīzes uzrāda, ka ir Ureoplazma. Saprotu, ka tas ir mikrobs. Kā tas rodas? Vai to var iegūt tikai seksuālā ceļā? Kur var par šo infekciju iegūt izsmeļošu info?

Ko pārbauda ginekologs? Pie kāda ārsta ir jāgriežas lai pārbaudītos uz dažādām slimībām?

Vai var inficēties ar STS orālā seksa laikā, un, ja jā, tad ar kādām. Paldies!

Sveiki, man ir maza problēma. Kad urinēju ļoti bieži es jūtu sāpes dzimumloceklī, reizēm tās ir ļoti ilgstošas, reizēm uzreiz pāriet... Un citreiz, kad urinēju nav sāpes, kas tas varētu būt?

Vai ir iespējams ārstēt gonoreju neejot pie ārsta?

pornpropils

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2017. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com