Sveiki! Man ir problēma ar uzbudināšanos, tas viss notiek pārāk ātri, pat uz ielas. Vēlētos jums prasīt kādu ieteikumu, ko varētu darīt šādas problēmas atrisināšanai... Lūdzu, palīdziet!

Man zem locekļa ādiņas ir tādas pumpiņas un arī uz sēkliniekiem, normālā stāvoklī tās nevar redzēt, bet uzbudinātā stāvoklī tās ļoti labi var redzēt. Ko lai es daru?

Esmu ļoti satraukusies. Mēs ar manu puisi mēģinājām nodarboties ar seksu, bet nenovedām to līdz galam. Sākumā neizmantojām aizsarglīdzekļus, tikai saskārāmies ar intīmajām daļām.

Man būtu jums jautājums, man ir 17 gadu un mana dzimumlocekļa garums ir 17 cm...
Man jums būtu jautājums, vai tas ir normāli, kad man esot vienam nav kā manam draugam, nav tik bieža erekcija, bet kad ar mani kopā ir meitene un mēs sākam viens otru uzbudināt, man viss ir kārtībā vai tas ir normāli?

Man ir 11 gadi. Es gribētu uzzināt vai sarkani-violeta galviņas krāsa ir normāla? Un manu priekšādiņu ar galviņu sastiprina saitīte un divi ādas gabali, tas ir normāli? Lūdzu atbildat!

Vai katrai meitenei pēc pirmām seksuālām attiecībām ir asinis?

Man ir 15 gadi un mans loceklis ir tikai 12 cm garš.... :((( Kā mājas apstākļos es to varu pagarināt???

Man ir 9 gadi, bet man ir loti mazs krāniņš. Esmu redzējis citu mana vecuma zēnus, bet viņiem ir lielāki. Kādēļ man ir tik mazs, man ir tikai 2,5 cm

Labdien! Man ir 16 gadi, esmu 171cm garš un man dzimumloceklis ir 14cm garš! Vai tas ir normāli? Kā es varētu to palielināt? Paldies!

Labdien man ir problēma ar manu dzimumlocekli, kad mēs ar meiteni maigojamies, respektīvi, skūpstamies un tā tālāk man no peņa izdalās lielā daudzumā caurspīdīga staipīga viela, tāda šķidra tā, nav sperma! Kas tas ir?

Kas tas ir, man aiz peņa galviņas, zem priekšādiņas ir tāda kā balta putra vai tas ir kaut kas slikts?

Man ir 15 gadi un mans dzimumloceklis ir tikai 8 cm garš (erekcijas laikā ). Es nezinu vai man jau ir sperma vai nav, un man ir aizdomas, ka man varētu būt fimoze. Es zinu, ka es attīstos maz drusku vēlāk nekā tam būtu jānotiek, jo augumā es esmu tikai 160 cm garš, un mans brālis arī izauga tikai 16 gadu vecumā (beidzot pamatskolu).

Man ir 15 gadi. Un mans penis ir 12 cm garš (uzbudinājuma laikā)... vai tas ir stipri par īsu??? Kā es mājas apstākļos varu palielināt sava locekļa izmēru?

Vai varat paskaidrot, kas īsti notiek konsultācijas laikā? Īstenībā man ir kauns iet tāpēc būtu labi, ja jūs varētu paskaidrot, kas īsti šajās konsultācijās notiek. Paldies.

No cik gadiem vīriešiem rodas sperma? Vai tas ir iespējams arī 13 gadu vecumā?

Cik daudz vajadzētu būt kaunuma apmatojumam 14 gadu vecumā?

Sveicināti! Man ir viens jautājums. Man pirms trim nedēļām parādījās apkārt galviņai tāda kā balta putriņa, kura ar to pašu arī tā nelāgi ož un es tagad nevaru saprast, kas tas varētu būt? Jūs man varētu palīdzēt šajā lietā?

Vienreiz masturbācijas laikā viens sēklinieks iegāja it kā vēderā. Sākumā sabijos, bet tad atcerējos, ka biju kaut kur agrāk par to dzirdējis no kāda drauga. Centos tā izdarīt vēlreiz, bet nesanāk. Vai ir labi, ka tā notiek? Un, kas tas vispār ir?

Sveiki man ir 15 gadi un kad es esmu draudzenes mājās, mēs skūpstāmies ļoti daudz, un daudzas reizes mans draudziņš ir stingrs, un tad pēc pāris stundām man sāk sāpēt vēders tieši virs mana locekļa apmatojuma! Kāpēc tā ir un kā to var novērst? Paldies!

Sveiki, man ir 16 gadi un man ir pāris jautājumu!

1 - man liekas aizdomīga svītra, kas ir uz dzimumlocekļa aizmugures, tā sākas no olām un iet līdz galviņai vai tas ir normāli?
2 - ko labu dod priekšādiņas apgriešana? Un kā to dara? Un vai tas būtu vajadzīgs??!!!

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2017. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com