Sveiki! Man ir 16 gadi. Es vēlētos sasniegt prostatas orgasmu. Vai šajā vecumā to drīkst darīt? Esmu jau to mēğinājis un sasniedzis labas sajūtas loceklī. Paldies jau iepriekš.

Vai var inficēties ar sifilisu vai ar sitām slimībām, ja es vienu reizi masturbēju ar nemazgātām rokām un slīdēšanai izmantoju savas siekalas? To darīju pirms pus gada un nekas izteikts nav novērots.

Esmu lasījis par dažādiem veidiem kā sevi apmierināt un rodas jautājums vai tas, ka es sevi apmierinu guļot un rīvējot locekli gar palagu var radīt kādas problēmas seksā? Man pagaidām ir 16 gadi un sekss nav bijis. Paldies!

Vai masturbācija pirms pubertātes sasniegšanas var ietekmēt auglību vīrietim? Man ir sieva, gribam mazuli, bet nesanāk sievai viss kārtībā, ir veikusi pārbaudi, es nē! Vai vajadzētu pārbaudīt auglību un cik tas maksa?

Man vismaz divreiz dienā ir nepieciešams onanēt bez tā es nevaru izdzīvot. Taču man jau ir apnicis ņemt kulakā... Man gribas īstu seksu. Lūdzu, lūdzu palīdziet. Man ir 14 gadu.

Es mēdzu masturbēt, dažreiz pat vairākas reizes dienā un ir tā sanācis, ka citreiz nemaz nepagaidu līdz dzimumloceklis ir kārtīgi piebriedis un tagad esmu kopā ar meiteni jau 4 mēnešus. Vēlējos ar viņu pārgulēt, bet man vienkārši nestāvēja, tikai daļēji, bet ne pietiekami.

Man ir tāds jautājums, kas mani ļoti nomāc. Es masturbēju jau no 13 gadiem , tagad man ir jau 18. Tagad, kad man ir sekss ar sievieti un es ļoti ātri beidzu ... Tas ilgst apmēram 5-7 min ... Tas sagādā neērtas situācijas gan man, gan manai draudzenei!

Cik bieži vajadzētu masturbēt 14 gadu vecumā?

Labdien, man ir 29 gadi. Ir regulāra dzimumdzīve, bet vēl aizvien onanēju! Vai tas ir normāli? To daru jau no 14 gadu vecuma! Jau iepriekš paldies!

Vai regulāra masturbēšana noved pie ātrākas orgasma iestāšanās seksa laikā, pie tik ātras, ka sievieti apmierināt nav iespējams?

Vai regulāra masturbēšana noved pie ātrākas orgasma iestāšanās seksa laikā, pie tik ātras, ka sievieti apmierināt nav iespējams?

pornpropils

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2017. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com