Labdien! Vēlējos noskaidrot jautājumu, kāpēc seksa laikā man pavājinās erekcija. Gadu atpakaļ izjuka attiecības, kuras bija ilgušas piecus gadus. Pēdējā gada laikā man bija reti gadījuma rakstura kontakti, pārsvarā bija masturbācija. Vai masturbācija varēja ietekmēt erekciju?

Esmu simpātisks 22 gadu vecs, man ir draudzene ar kuru mums nav seksa, bet viņa to ļoti grib, kamēr mēs skūpstāmies tikmēr ar erekciju ir viss kārtībā, bet kad nonāk līdz sekss kontaktam, man pazūd erekcija un tā ir noticies ar daudzām meitenēm!

Es esmu ļoti nobijies, jo nezinu ko darīt... Esmu 22 gadus vecs jaunietis un mani nomoka viens jautājums - kāpēc, man uznāk bailes, kad mīlējos?

Mani pēdējās dienās nomoka kāda problēma, par kuru ļoti vēlētos saņemt Jūsu padomu. Beidzot esmu iepazinusies ar puisi, ar kuru kopā man ir neizsakāmi labi. (Abi esam vecumā ap 30.) Esam pazīstami nedaudz vairāk kā divus mēnešus, kas ir pavadīti burvīgi romantiskos randiņos, gluži kā sapnī.

Vai potences strauju pazemināšanos var saistīt ar stresu savstarpējās attiecībās? Kur meklēt palīdzību, lai atrisinātu potences problēmu?

Seksa laika penis ir pārlieku mīksts, kas jādara, lai tā nebūtu?

Ko varētu darīt lietas labā, ja man dzimumloceklis nonāk erekcijas stāvoklī, bet uz neilgu brīdi. Man rodas uzbudinājums, bet kad nonāk līdz darīšanai, tad dzimumloceklis sāk atslābt un vairs nav tik stingrs. Rodas grūtības ar ievadīšanu makstī!

Problēma tāda, ka nevaru seksa laikā uzbudināties. Uzbudinos bieži reibuma stāvoklī, tādā veidā man ar vīru sanāk labs seksiņš. Pateikt viņam, atzīties nevaru. Baidos, ka nesapratīs.

pornpropils

Jautājums seksologam

Uz Augšu
© 1998-2017. seksologs dr. Artūrs Vāvere Seksologs.com